Rozwiązanie gospodarki wodno-ściekowej w Gminie Wołów


W związku z rozprzestrzeniającą się epidemią SARS – CoV – 2 (koronawirus), przypominamy zasady organizacji pracy, obowiązujące w PWK Wołów:

  • Wypełnione wnioski, odczyty, formularze, prosimy przesyłać pocztą, albo dostarczać do skrzynki podawczej w budynku BOK w Wołowie, przy ul. Ogrodowej 16.
  • Wnioski można też przesyłać w wersji elektronicznej na podane poniżej adresy email.
  • Pracownicy firm zewnętrznych mają zakaz wchodzenia do pomieszczeń służbowych. Odbiór materiałów, wszelkie dostawy, realizowane są na świeżym powietrzu, przy zachowaniu reżimu sanitarnego
  • Wszelka korespondencja kierowana do firmy odbierana jest w Biurze Obsługi Klienta i kierowana jest na 24 godzinną kwarantannę.
  • Wstęp na teren i do pomieszczeń Przedsiębiorstwa tylko za zgodą Pracownika PWK Wołów. Osobom wchodzącym na teren przedsiębiorstwa mierzona jest temperatura ciała.
W trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, a także pracowników PWK Wołów, prosimy o kontakt telefoniczny, emailowy oraz poprzez stronę www.

TELEFON:
71 389 15 31
71 389 15 32
EMAIL:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zachęcamy do korzystania z ELEKTRONICZNEGO BIURA OBSŁUGI KLIENTA:www.ebok.pwk-wolow.pl

 Prosimy o wyrozumiałość i pamiętajmy, że ta sytuacja nie wpłynie w żaden sposób na zapewnienie ciągłości dostaw wody, a także odbioru ścieków.

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) informuje, że w tej chwili nie ma żadnych dowodów na przeżycie wirusa COVID-19 w wodzie do picia. WHO potwierdza, że systemy wodociągowe nie są środowiskiem, w którym może rozprzestrzeniać się koronawirus. #wodajestbezpieczna